O nas

Drodzy Rodzice!!

     Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny w Szkole Podstawowej im. Juliana Grunera w Świerznie. Oddajemy do naszej wspólnej dyspozycji nową stronę internetową Rady Rodziców, której celem jest jak najszersze udostępnianie informacji o pracach rady. Mamy nadzieję, że z biegiem czasu przy udziale rodziców strony portalu będą zawierały wszystkie informacje o naszej pracy.

     Podstawowym celem Rady Rodziców jest reprezentowanie rodziców uczniów naszej szkoły oraz wspieranie działalności statutowej szkoły. Wspieranie działalności statutowej szkoły jest oparte przede wszystkim na środkach zgromadzonych przez Radę Rodziców. Głównym „darczyńcą” tej działalności jesteście Państwo Wy – Rodzice każdego ucznia naszej szkoły. Uważamy, że rodzice którzy wpłacają pieniądze muszą wiedzieć co Rada Rodziców zamierza z nim zrobić, na co przeznaczyć, komu pomóc i co zakupić, dlatego uruchomiliśmy tą stronę gdzie na bieżąco będą aktualizowane wszystkie informacje. Zamierzamy przeprowadzić takie działania, które upewnią Państwa w przekonaniu, że Rada Rodziców jest potrzebna i trzeba ją wspierać finansowo, a pieniądze wpłacane nie są wyrzucane w błoto tylko wykorzystane dla naszych dzieci. Proszę również zapoznać się z Planem oraz Regulaminem Rady rodziców, które można znaleźć w dziale „Do Pobrania”.

NIE BĄDŹ OBOJĘTNY !!

     Serdecznie zapraszamy wszystkich Rodziców do aktywnego udziału w pracach rady. Pamiętajmy, że nasze pociechy spędzają w szkole większość dnia – podzielmy się uwagami i pomysłami dla jeszcze lepszego kształcenia, wychowania, zabawy oraz wypoczynku naszych dzieci.