Rodzice Dla Szkoły

     Budżet naszej szkoły jest bardzo skromny dlatego zwracamy się z prośbą do każdego rodzica aby pomógł nam to zmienić. Na tej stronie będziemy chcieli podziękować oraz  uwiecznić dobre uczynki.

  • Rodzice oddziału przedszkolnego grupa 3-latków sfinansowali zakup wykładziny, podkładu piankowego, karniszy oraz firanek. Tatusiowie z grupy założyli wykładzinę w sali – Bardzo Dziękujemy!! Koszt operacji – 1050 zł.

      Karnisze m Wyk2 m Wyk1 m

  • Kolejny bardzo dobry gest ze strony rodziców oddziału przedszkolnego – grupa 5-latków. Nasi kochani darczyńcy kupili wykładzinę dywanową oraz wykładzinę linoleum. To nie koniec dobrych uczynków z ich strony, dnia 22.11.2015r. liczna grupa tatusiów (i jedna mamusia) uzbrojona w poziomice, miarki, noże, itd. zamontowała wykładzinę PCV na części jadalnej oraz wykładzinę dywanową na pozostałej części podłogi. Do pełnego zachwytu brakuje tylko listw wykończeniowych ale niestety na to brakło pieniędzy, ponieważ ich sala jest największa z całego oddziału przedszkolnego i sam zakup wykładzin był dość kosztowny. Rodzice mają cichą nadzieję, że może na ten cel znajdą się pieniądze w budżecie szkoły bądź gminy. Bardzo wam DZIĘKUJEMY!! Mamy również podziękowania dla Wójta Gminy Świerzno, który naprawił oraz wyrównał podłogę płytami OSB. Kolejne podziękowania dla pań, które pracują w oddziale przedszkolnym, za poświecenie swojego wolnego dnia od pracy i pomocy przy sprzątaniu. Koszt wymiany wykładzin ponad 1 500 zł.

      maja1m maja2m maja3m

  • Rodzice grupy 4-latków po krótkim namyśle też zmienili wykładzinę PCV na części jadalnej oraz wykładzinę dywanową na części do zabaw. W tej sali Gmina również wyrównała i naprawiła podłogę. Duże brawa należą się rodzicom, którzy złożyli się na kupno wykładzin. Kolejne brawa dla rodziców oraz osób, które pomagały w założeniu wykładzin oraz posprzątaniu sali. Dziękujemy również wszystkim osobom, które przyłożyły się w większym czy mniejszym stopniu do odnowienia sali.

      20151201_081246m 20151201_081257m 20151201_081310m